MÖBLER / Bord / Lampbord 9478284
nr 947 8284
Lampbord
Mahogny
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 mars 2015
kl 18:21:28
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr